MODEL Number: RC65WACCF
Input: 100-240VAC 50/60Hz 1.3A
Output Power: 65W(Max)
TYPE-C1:  65W , 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A,20V/3.25A;  (PPS): 5-20V/3A
TYPE-C2/USBA :  27W , 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.25A, 20V/1.35A
TYPE-C1+C2/USBA : C1:45W , 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A,20V/2.25A
                                     C2/USBA: 12W  5V/2.4A
TYPE-C1:  45W
TYPE-C2+USBA :  15W 5V/3A